Piilosana SM 2016 välierään kutsuttavat

Listassa olevat ratkoivat alkuerän oikein ja kutsutaan välierään.
Jos nimesi ei ole listalla vaikka mielestäsi olet ratkonut oikein
ja lähettänyt vastauksen, ota yhteyttä haapa-aho@outlook.com.
Kutsu ja lisätiedot 12.11. Tuusulan Onnelassa pidettävästä kilpailu-
tapahtumasta lähetetään 30.10. mennessä kirjepostina.

Aimonaho Susanna, Helsinki
Aitta Reima, Espoo
Alhainen Timo, Kouvola
Alvajärvi Kaarina, Turku
Anttila Terhi, Lappeenranta
Arhio Kaija, Ylivieska
Asikainen Juha, Espoo
Eerola Tapio, Hämeenlinna
Forsblom Ritva, Joutseno
Fröjdman Marja-Riitta, Piikkiö
Halme Jorma, Orimattila
Halonen Anu, Nastola
Harju Anja, Turku
Harju Anu, Helsinki
Hartman Pertti, Nokia
Haverinen Juha, Valtimo
Heikkilä Matti, Kerava
Heimonen Matti, Helsinki
Hein Vesa, Helsinki
Heino Aini, Tampere
Helin Ossi, Salo
Helpi Tapio, Karjaa
Himberg Jaakko, Vantaa
Hult Matti, Vihti
Hyytiäinen Antti, Helsinki
Hyytiäinen Johanna, Helsinki
Ihonen Maria, Nokia
Isokoski Eija, Ylivieska
Isotalo Leena, Espoo
Isännäinen Marja, Jämsä
Jahkonen Eeva, Hämeenlinna
Jalonen Toivo, Laitila
Jokinen Vuokko, Jämsä
Jokiniemi Teuvo, Nokia
Jokisalo Erkki, Otalampi
Joutsenvirta Aarre, Helsinki
Junttila Yrjö, Vääksy
Järvinen Kari, Valkeakoski
Kallonen Reijo, Vääksy
Kananen Aimo, Turku
Karjalainen Aino, Kausala
Karri Harri, Espoo
Kiilholma Pentti, Kaarina
Kivelä Markku, Kokkola
Kohtala Sauli, Ryttylä
Koikkalainen Lassi, Inkoo
Kokki Pia-Riina, Mikkeli
Korhonen Jukka, Helsinki
Koria Aulikki, Tuusula
Korkki Jari, Helsinki
Koskinen Kimmo, Espoo
Kuisma Ari, Järvenpää
Kurki Simo, Orimattila
Kurvinen Matti, Espoo
Kuusela Maija-Liisa, Helsinki
Kyllästinen Markku, Helsinki
Laakso Marja-Maija, Jyväskylä
Laaksonen Tapani, Turku
Laitinen Pekka, Valkeakoski
Lanni Kirsti, Helsinki
Latvanen Jaakko, Anttola
Lauri Kari, Oulu
Lehto Hannu, Vantaa
Lehtonen Jyrki, Nousiainen
Leppänen Pekka, Helsinki
Lindfors Marjut, Lempäälä
Linjamäki Olavi, Lapua
Lumiaho Seppo, Olhava
Marjaniemi Martti, Raahe
Markkula Ilkka, Vuorela
Martikainen Matti, Joensuu
Martikainen Seppo, Helsinki
Matikka Jaana, Järvenpää
Matilainen Ruth, Helsinki
Monto Kaija, Riihimäki
Myötyri Eija, Helsinki
Mårtenson Kasper, Helsinki
Mäkelä Jouko, Kotka
Mäki Kalevi, Lahti
Mäkinen Lea, Helsinki
Mäkipää Pentti, Espoo
Mörsky Janne, Espoo
Neitola Juha, Helsinki
Niemi Turo, Turku
Nikolainen Markus, Espoo
Nisula Seppo, Kristiinankaupunki
Nurmi Timo, Jyväskylä
Oinonen Pekka, Helsinki
Ojala Sirpa, Turku
Oksanen Harri, Raisio
Paavilainen Pasi, Hämeenlinna
Paavola Kalevi, Helsinki
Pajakoski Sakari, Vantaa
Paloheimo Kirsi, Helsinki
Pehkonen Airi, Suonenjoki
Peltola Esa, Espoo
Pikkarainen Laura, Helsinki
Pinola Minna, Kuusankoski
Pirinen Kari, Leppävesi
Pulli Seppo, Hämeenlinna
Pyhälä Johanna, Helsinki
Pätäri Sinikka, Taavetti
Pääkkönen Seppo, Kajaani
Raatikainen Heikki, Vantaa
Raivio Lasse, Vantaa
Rantala Liisa, Vantaa
Rautiainen Aila, Tampere
Reponen Kari, Valkeakoski
Riihijärvi Pirkko, Kempele
Rosenberg Marko, Akaa
Räihä Kari-Jouko, Tampere
Rönkä Mikko, Uimaharju
Saarinen Pauli, Kerava
Sahamies Arto, Helsinki
Sakko Liisa, Rovaniemi
Salminen Krister, Porvoo
Santikko Aulis, Isojoki
Sara Kalervo, Vantaa
Sarell Jaakko, Vantaa
Savola Jukka, Helsinki
Selkama Sirkka Liisa, Joensuu
Setälä Matti, Heinola
Sevon Juhani, Taalintehdas
Sillfors Helka, Heinola
Silmäri Aila, Helsinki
Silvanto Olli, Espoo
Soini Tiina, Espoo
Soutukorva Esko, Tornio
Stengård Tomi, Tesjoki
Suikki Ossi, Monninkylä
Sumu Iiris, Helsinki
Sumu Virpi, Helsinki
Suominen Petri, Espoo
Särkijärvi Jouni, Espoo
Talvitie Marko, Lahti
Tammi Merja, Kontiolahti As.
Tanskanen Annikka, Helsinki
Tienhaara Jorma, Turku
Tiira Pirjo, Pori
Tuominen Jukka, Nokia
Tuomisto Harri, Helsinki
Tuovinen Jorma, Iisalmi
Turkka Timo, Järvenpää
Tyynysniemi Heli, Pori
Ulenius Seija, Saukkola
Uusitalo Eira, Hämeenlinna
Waismaa Terttu, Tampere
Vanhanen Heljä-Maija, Espoo
Veittikoski Lauri, Ylöjärvi
Westerlund Simo, Karjalohja
Vienola Leila, Ikaalinen
Viljakainen Pia, Helsinki
Villikka Ari, Kouvola
Virolainen Rauli, Siuro
Örn Mika, Forssa